top of page

Food Pantry Group

Public·1 member

[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË===] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 6 nëntor 2023


Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Sot. 17 tet ... Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Ndeshjet e këtij grupi do të zhvillohen në ...


Në këtë këndvështrim, Teodoridhis ka pohuar se Shqipëria aktualisht është në vend të parë në Europë sa u përket dyshimeve për trukime ndeshjesh, duke lënë pas vende si Moldavia, Armenia, Bullgaria, Greqia etj. Romania U21 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat Kur të fillojë ndeshja, ju do të jeni në gjendje të ndiqni Croatia U21 vs Romania U21 rezultatin e drejtpërdrejtë, minutë pas minute rezultate të[HD live<<<<] Kosova U21 Estonia U21 drejtpërdrejt live 20 q Важат срокове и условия. [SPORTI>] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shta... [[[SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>]]'''] Kosova U17 Kroacia U17 tr17 tet 2023 —... Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti... Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më parë — [Transmetim... [[TRANSMETIM@@]] Kosova Lihtenshtajni drejtpërdrejt 16. (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 4 ditë më parë — live##)) Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. Romania U21 vs Luxembourg U21 Drejtëpërdrejt Albania U21. Romania U21. 2565 ditë. 2023/10/13. U21 Championship qualification Romania U21 vs Luxembourg U21 live fillon në 02/09/2016 në kohën 17:30Kosova në grup me kampionen Gjermaninë në kualifikime Kombëtarja U21 e Kosovës do të luajë në një grup me Gjermaninë, gjashtat) do të kualifikohen drejtpërdrejt për Kampionatin Evropian të verës sëEuro U21, Ku ta shikoni drejtpërdrejt në TV (Shqipëria) - Futboll Live Sports TV Listings Guide Live Sports TV Listings Guide Euro U21, ndiqni udhëzuesin dhe transmetimet televizive të Euro U21, rezultatet, renditjet, detajet e ndeshjeve, transmetimetQatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe fillim nga ora 18:00, sot në Zvicër do të kuptohen grupet kualifikuese drejt Botërorit të vitit 2022, që do të mbahet në Katar. Kosova U17 Kroacia U17 drejtpërdrejt falas 3 nëntor 2023 3 ditë më parë — 5 sht 2023 — Kosova bën pjesë në Grupin e 9-të, ku janë të përfshira edhe Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Ndeshjet e këtij grupi do të ... Kombëtarja U17 – Federata e Futbollit e Kosovës U17/ Kosova fiton miqësoren e dytë kundër Maqedonisë së Veriut. 8 Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të, ku bëjnë pjesë edhe Anglia,… Arbnor Morina emërohet trajner i Kosovës U17 - NACIONALEArbnor Morina është emëruar trajner i ri i Kombëtares së Kosovës U17 të martën. Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se e ka arritur marrëveshje me Arbnor Morinën për postin e trajnerit të ekipit kombëtar të 17-vjeçarëve. FFK-ja nuk ka dhënë hollësi rreth kontratës me Morinën apo kohëzgjatjen e saj. Morina, ish-trajner i Ferizajt në Superligë së fundmi, do ta pasojë Arsim Abazin. “Puna e trajnerit është punë e cila nuk ka pushim dhe nuk ka kufij. Jam i lumtur që jam kthyer aty ku kam qenë prej vitit 2000 deri në vitin 2005. Kosova U17 drejt Hungarisë për kualifikimet “Anglia 2018” 7 tet 2017 — Kosova U17 drejt Hungarisë për kualifikimet “Anglia 2018” Kosova është në grup me Hungarinë, Uellsin dhe Holandën. Para nisjes, përzgjedhësi ... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Sot. 17 tet Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Ndeshjet e këtij grupi do të zhvillohen në ... transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 2018 / 14:41 Me koncertin e trombonistit çek. Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat live. Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVE 7 dhj 2020 — Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohëNdeshjet në grupe do zhvillohen midis marsit 2023 dhe tetorit 2024, të ndjekura nga play off-et në nëntor 2024 përpara turneut final në verën së 2025. GRUPI I: Anglia, Polonia, Hungaria, Shqipëria, Andorra, San Marino. Необходима е регистрация. 18+ UNIBET - Sportsbook: click for details T&Cs apply. Grupo ECMS - SISTEMA DE GE [[[SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>]]'''] Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023. 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i ... Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD LIVE===]]+++] Valmieras Partizani 2022 10. 08. 2023 [HD LIVE#] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19... [[[TRANSMETIM! ]]<<<<] Suedia U17 Shqipëria U17 shiko 20 tet 2022 — Kuqezinjtë pozicionohen në grupin 7 me rivalë si Suedia, Kroacia Uellsi. Ndeshjet do të zhvillohen më 20, 23 dhe 26 tetor 2022 në Kroaci. Dy... [SHIKONI>>>>] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 2022 9 sht 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë! ]!!! ]] Kosova Zvicra 2022 9 shtator 2023 Bastoret Zvicrës i japin 1. 61 për fitore ndaj Kosovës. Poland U21 vs Kosovo U21 live[HD live! ] Shqipëria Polonia drejtpërdrejt 10 shtator 2023 1 2 ditë më parë — U21 Kosova U21 17 orë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova Rumania. Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kombëtarja e Kosovës U17 ka mbërritur sot pasdite në Zagreb, ku do të marrë pjesë në turneun kualifikues për Kampionatin Evropian "Qipro 2024". Gjatë qëndrimit ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page